Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

ETJA to firma działająca już od 1989 roku, która uchodzi za prekursora aromaterapii w Polsce. Przedsiębiorstwo wyszukuje, dobiera i importuje olejki eteryczne i naturalne oleje roślinne z całego świata. Założenie firmy jest proste – dostarczyć na polski rynek bogactwo natury z różnych zakątków globu.


Olejki i oleje ETJA pochodzą z Włoch, Francji, Hiszpanii i innych części Europy. Do oferty trafia także wiele produktów prosto ze słonecznej Afryki, dalekich Chin czy egzotycznych Indii. Marka pomaga wykorzystać moc zaklętą w naturze do aromaterapii, masażu, odświeżania oraz pielęgnacji ciała i twarzy.


W ofercie ETJA dostępne są najlepsze, w 100% naturalne olejki eteryczne, oleje roślinne oraz kompozycje zapachowe. Na bazie tych ekstraktów firma produkuje również balsamy do masażu, płyny do kąpieli.


Starannie dobrane składniki, najwyższa jakość, którą potwierdzają badania dermatologiczne, atesty RK i PZH oraz bezpieczeństwo działania – oto, co wyróżnia produkty sygnowane znaczkiem ETJA.

Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy bardzo duży wybór olejków eterycznych i naturalnych olejów nośnikowych (oleje roślinne) marki ETJA.