Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 352 produktów.

Pokazano 1-60 z 352 pozycji

Wieloletnie doświadczenie i wiedzę firmy Yankee Candle, będącej światowym liderem w branży wosków zapachowych, połączono ze świeżymi pomysłami oraz innowacyjnością młodszego pokolenia. I tak powstała marka Kringle Candle – producent świec zapachowych, które spełniają najwyższe oczekiwania.

Wyroby Kringle Candle to woski nasączone mieszankami olejków eterycznych pochodzących z natury. Kompozycje do produkcji świec w  dużych, średnich i małych słojach, praktycznych podgrzewaczy, świeczek i wosków zapachowych zostały opracowane we współpracy z najlepszymi perfumiarzami świata. Powstają one metodą wielokrotnych prób i błędów, co pozwala uzyskać najlepsze aromaty zachwycające wonią otulającą wnętrza podczas podgrzewania wosku.

W kolekcjach Kringle Candle dostępne są zapachy z wiodącymi nutami kwiatowymi, owocowymi, przypraw i ziół, świeżymi, świątecznymi. Świece i woski tej marki to piękne, pachnące detale, które cieszą Klientów na całym świecie stając się idealnym gadżetem do aromaterapii, a zarazem dyskretną ozdobą wnętrz.