Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Aktywne filtry

Dyfuzory Woodwick

Rasowe zapachy w szalenie eleganckiej odsłonie – to musi być Woodwick. W bogatej ofercie tego znanego i cenionego na całym świecie producenta można po prostu się zakochać i to bez względu na to, czy chodzi o stylowe dyfuzory, czy klasyczne pałeczki zapachowe Woodwick. Pewne jest, że szukając kawałka świata zapachów, zamkniętego w eleganckiej dekoracji – propozycja tej marki jest odpowiedzią na te zmysłowe pragnienia.

Kusząca oferta od Woodwick – czas na zapachową rozkosz!

To niesamowite, co dzieje się w pomieszczeniu, w którym odświeżacze powietrza Woodwick zaczną swój zapachowy koncert. Choć zapach drewna to znak firmowy marki i można go w różnych odsłonach znaleźć w niemal każdym produkcie, nie sposób nie wpaść w zachwyt również podczas odkrywania kolejnych nut, jakie są stopniowo uwalniane z tych niezwykle gustownych projektów.

Razem z Woodwick można się przenieść na skąpaną w słońcu trawę, ale i do budzącego się powiewem wiosny lasu. Dekoracyjne odświeżacze powietrza Woodwick zapraszają do pełnego życia sadu wiśniowego albo na rozkoszne pola lawendy. Jeśli ma się ochotę – można z ich pomocą stworzyć w swoim salonie cynamonowy zakątek przyjemności, a w łazience w miejsce pachnące rajską, bezludną wyspą. Woodwick swoimi propozycjami zapachowymi daje te wszystkie sensualne możliwości, wystarczy po nie sięgnąć i cieszyć się tymi doznaniami przez długie tygodnie.

Interesujące i powabne: dyfuzory Woodwick dla konesera zmysłów

Nie sposób nie zauważyć, że dyfuzory zapachowe Woodwick to coś znacznie więcej, niż kolejny pomysł na to, jak zadbać o przyjemny zapach w domu. Za tym kryje się pasja i miłość do pięknych wnętrz. Każda propozycja tej marki czerpie inspirację z natury, jeśli chodzi o nuty zapachowe, ale to jak zjawiskowo prezentuje się w formie dekoracji, to efekt talentu projektantów tworzących oprawę graficzną produktów Woodwick. Widać tutaj, że współczesne trendy nie są im obce, gdyż czerpią z nich garściami – równocześnie tworząc dyfuzory w swoim unikatowym stylu.

To jednak wciąż więcej niż przyjemny design – wszystkie dyfuzory i pałeczki zapachowe Woodwick zostały zaprojektowane tak, by uwalniać zapach w przemyślany sposób. Stąd wyprofilowane wieczka, rattanowe korki, czy inne detale pozwalające na rozpylanie nut zapachowych dokładnie tak, jak sobie tego życzy każdy, nawet najbardziej wymagający miłośnik pięknych wnętrz i uwodzicielskich aromatów. Wszystkie produkty – od dyfuzorów, po patyczki zapachowe Woodwick to historia, w której po prostu chce się brać udział.