Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Aktywne filtry

Niewielkie, ekonomiczne tealighty Yankee Candle to doskonałej jakości naturalne woski nasączone roślinnymi ekstraktami i zaklęte w niepozornym opakowaniu. Nasze komplety świeczek-podgrzewaczy idealnie sprawdzą się w zestawie z woskami zapachowymi lub olejkami eterycznymi. Wystarczy wstawić je do kominka, aby szybko stopić wosk lub podgrzać mieszkankę ulubionych olejków i dopełnić moc wybranych produktów.

Ale „maleńkie” świeczki Yankee Candle to także pełnowymiarowy produkt tej słynnej marki. Poszczególne zestawy kuszą starannie skomponowanymi nutami zapachowymi, które dotrą w każdy zakamarek pomieszczenia. Dlatego oferowane tealighty z powodzeniem możesz wykorzystać również solo – wystarczy, że dobierze stylowe świeczniki i wstawisz do nich nasze świeczki, aby szybko stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Tealighty Yankee Candle

Romantyczna dekoracja stołu podczas kolacji we dwoje? A może zestaw ulubionych, odprężających zapachów towarzyszący kąpieli po męczącym dniu? Tealighty Yankee Candle doskonale sprawdzą się i w takiej roli.