Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Aktywne filtry

Poznaj ofertę Vellutier – jednego z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów świec zapachowych. Jest to sprawdzona marka, która słynie z dużego nacisku na jakość, wydając na rynek duże luksusowe świece Vellutier, jedne z faworytów wśród entuzjastów aromatycznego wosku. Wyroby te wyróżniają się aksamitnym woskiem o świetnej fakturze i konsystencji, w którym zawarte są starannie skomponowane olejki zapachowe – połączenie to pozwala uzyskać niezwykle kojące i pobudzające zmysły aromaty, doskonałe do odprężenia i relaksu. Za receptury te odpowiadają prawdziwi mistrzowie branży perfumiarskiej oraz specjaliści od kompozycji wosku. W produktach marki Vellutier nie ma miejsca na przypadkowe składniki – są to dokładnie przemyślane wyroby, za którymi kryje się wyraźna inspiracja i idea.

Duże luksusowe świece Vellutier jako niebanalna dekoracja

Duże świece Vellutier to wspaniały dodatek do niemal każdego pomieszczenia w domu. Przy pomocy takiej świecy można z łatwością przemienić swój salon w pachnącą kwiatami łąkę lub środek lasu, pozytywnie wpływając na swoje samopoczucie. Nie można również pominąć ich funkcji ozdobnej – wyroby te świetnie spiszą się jako dekoracje, gdyż za ich nietuzinkowy design odpowiadają najlepsi artyści i projektanci. Duże świece zapachowe Vellutier bez wątpienia będą prezentować się naprawdę zjawiskowo, wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności! Warto zwrócić uwagę na jakość świec tego producenta. Spalają się one wydajnie i uwalniają bardzo intensywny aromat, który koi zmysły, nie wydzielając przy tym żadnych toksycznych substancji. Składniki wosku używanego przez Vellutier są bezpieczne i przebadane, dlatego można korzystać z nich bez obaw. Jakość ta tyczy się także bawełnianych knotów zawartych w tych świecach, dzięki którym uzyskany płomień jest wyjątkowo czysty i stabilny.

Duże świece Vellutier

Wniosek nasuwa się sam – duże luksusowe świece Vellutier to wyroby, których nie może zabraknąć w zbiorach żadnego entuzjasty świec zapachowych. Spełniają one najwyższe wymogi pod względem standardów jakości, nie rezygnując przy tym z bogatego źródła inspiracji i interesującego podejścia do kompozycji aromatów. Wysoka klasa, jaką cechują się duże świece Vellutier, czyni z nich doskonały pomysł na podarunek albo uzupełnienie kolekcji – z pewnością zadowolą one każdego klienta. Warto zatem osobiście przekonać się o walorach tych produktów, doświadczyć ich bogatych bukietów zapachowych oraz ujrzeć ich designerski styl na własne oczy. Duże świece zapachowe Vellutier są u nas dostępne w atrakcyjnej cenie – zachęcamy do zamówień!