Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Aktywne filtry

Olejki zapachowe

Gdy kupujemy olejki eteryczne, warto wybierać zapachy nie tylko ze względu na swój nastrój i upodobania. Warto kierować się również podstawowymi zasadami aromatoterapii. Olejki wpływają na korzystną zmianę naszego nastroju, na przykład uspokojenie i relaks po męczącym dniu. Zapachy nie pozostają bez wpływu również na nasze ciała, warto więc zapoznać się informacjami, jakie są korzystne właśnie dla nas.

Olejki do kominków

Olejki do kominków mogą działać wykrztuśnie, dezynfekująco, moczopędnie i odtruwająco. Mają szereg właściwości leczniczych. Mogą wspomagać leczenie alergii, astmy, a także innych chorób dróg oddechowych. Wiadomo na przykład, że zapach lawendy lub szałwii wspomaga leczenie bezsenności, a eukaliptusowy i sandałowy koi nerwy. 

Olejki zapachowe Bridgewater Candle

W poszukiwaniu najpiękniejszych zapachów i wyrazistych, intensywnych kompozycji aromatów, warto sięgnąć po produkty o najwyższej jakości. Olejki zapachowe Bridgewater Candle z pewnością okażą się doskonałym wyborem, gdyż utrzymują się długo, wypełniając każde pomieszczenie niezwykle przyjemną wonią. Są one szczególnie polecane tym klientom, którzy cenią sobie nastrój oraz relaks – korzystając z artykułów dostępnych w naszym sklepie, pożądane efekty są na wyciągnięcie ręki!

Dlaczego warto zainwestować w olejki zapachowe Bridgewater Candle

Istnieje szereg korzyści wynikających ze stosowania tych wyjątkowych olejków. Wpływają one na wiele aspektów życia człowieka, pomagając w odprężeniu i regeneracji. Olejki zapachowe Bridgewater Candle z pewnością doskonale się spiszą w każdym domu, nadając mu świeżości oraz spokojnej atmosfery. Co więcej, mogą mieć one pozytywne działanie na wiele powszechnych dolegliwości, wspomagając leczenie, dlatego warto wprowadzić je do swojego salonu czy sypialni! Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi pozycjami w katalogu.