Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 324 produktów.

Pokazano 1-60 z 324 pozycji

Aktywne filtry

Średnie świece

Klasyczne połączenia zapachowe lub unikalne kompozycje olejków eterycznych, kolorowe woski i piękne słoiczki wykonane z grubego, odpornego na wysokie temperatury szkła zakryte praktycznym wieczkiem – oto, co wyróżnia średnie świece zapachowe dostępne w ofercie naszego sklepu. Te świece pozwolą Ci cieszyć się wyjątkowymi aromatami, otoczyć cały dom mgiełką zapachów i stworzyć wyjątkowo przytulną atmosferę.

Średnie świece zapachowe

Słoiczki doskonale się prezentują i mogą stać się dekoracją każdego domowego wnętrza, a kompozycje olejków, którymi zostały nasączone woski to prawdziwa kwintesencja aromaterapii.

Średnie świece Yankee Candle to prawdziwy klasyk – ten gadżet po prostu musisz mieć. Palą się nawet ponad 100 godzin, szybko uwalniają aromat, który otacza całe pomieszczenie kusząc, odprężając lub przywołując piękne wspomnienia. W ofercie znajdziesz również średnie świece Kringle Candle. Prawdziwą gratką są średnie świece Village Candle – stylowe słoiczki z woskami, w których zatopiono 2 knoty. Te świece błyskawicznie się nagrzewają i już po chwili uwalniają swój aromat, a jednocześnie są bardzo ekonomiczne, ponieważ wolno się wypalają.