Marki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Jest 93 produktów.

Pokazano 1-60 z 93 pozycji

Pachnąca Szafa

Pachnąca Szafa to polska marka działająca na rynku od 2007 roku. Firma produkuje najwyższej jakości wyroby zapachowe. W jej ofercie królują nie tylko tradycyjne odświeżacze, ale także szeroki wybór drobnych detali i gadżetów idealnych do aromaterapii. Wiele wyrobów Pachnącej Szafy nabiera pięknych kształtów, dzięki czemu mogą stać się aromatyczną dekoracją.

 

Starannie wyselekcjonowane zapachy, staranność wykonania, wysoka trwałość – oto cechy, które pozwalają marce śmiało konkurować ze światowymi liderami. Wspólnie z Pachnącą Szafą można otoczyć dom, biuro, samochód czy wnętrza w obiektach komercyjnych (hotele, restauracje itp.) niepowtarzalnym aromatem delikatnie sączącym się z odświeżaczy, dyfuzorów, kadzidełek, zawieszek lub saszetek. Jedną z wizytówek marki są pachnące saszetki do szafy, dzięki którym Twoje ubrania nabiorą wyjątkowej świeżości. W ofercie Klienci znajdą także dekoracyjne odświeżacze, kulki do odkurzacza czy kosza na śmieci, aromatyczne wody do prasowania, samochodowe zawieszki i wiele innych pachnących drobiazgów.

Pachnąca Szafa sklep

Wyroby od Pachnącej Szafy wyróżniają się wyjątkowo naturalnymi aromatami, które niewiele mają wspólnego z syntetycznymi, mdłymi lub duszącymi odświeżaczami królującymi na rynku.