Aktywne filtry

Woski Colonial Candle

Stwórz w swoim domu wyjątkową atmosferę już w kilka chwil. Sięgnij po woski Colonial Candle i przekonaj się, że moc tkwi w naturze. Te wyjątkowe produkty amerykańskiej marki z Karoliny Południowe (specjalizującej się w produkcji świec zapachowych i innych produktów do aromaterapii już od ponad 100 lat) powoli zdobywają także polski rynek.

Każdy wosk zapachowy Colonial Candle powstaje z wysokiej jakości wosku sojowego, który jest w pełni bezpieczny nawet dla alergików. Producent nie wykorzystuje żadnych sztucznych dodatków. Wosk sojowy bardzo obficie nasączany jest mieszankami naturalnych olejków eterycznych, które szybko uwalniają się podczas topienia produktu w kominku zapachowym.

Woski zapachowe Colonial Candle

Wyróżnikiem Colonial Candle jest intensywność, szeroki wybór kompozycji zapachowych oraz wygodne opakowania. W ofercie posiadamy woski przypominające drobne kosteczki (idealne na jedną sesję aromaterapii) oraz duże zestawy, które pozwolą bardzo długo cieszyć się ulubionymi zapachami (cząstki są porozdzielane, dzięki czemu wosk nie będzie kruszył się podczas łamania).