Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Aktywne filtry

Świece zapachowe w puszce

Poszukujesz niedrogich, ekonomicznych świec, które są wydajne, pięknie pachną i poprawią Ci nastrój? Wybierz jeden z produktów Bomb Cosmetics i przekonaj się, jak wielka moc tkwi w naturalnych kompozycjach zapachowych. Świeca zapachowa w puszce to stylowy drobiazg, który stanie się doskonałą ozdobą półki w Twojej sypialni, łazience czy salonie.

Każdy pojemniczek wykonany jest ręcznie i zawiera woski przesączone czystymi olejkami eterycznymi, które nie tylko otoczą pomieszczenie pięknym aromatem, ale i poprawią Twój nastrój, odprężą Cię, ukoją lub dodadzą energii.

Świece w puszce

Dobierz kompozycję o odpowiednim działaniu i poznaj tajemnice aromaterapii. Koktajl cytrusowy dopełniony aromatycznym karmelem? A może słodka mieszanka kakao i owoców cytrusowych połączona z wanilią? Lub zwariowany zapach doskonale imitujący gorące drożdżówki z dżemem i bitą śmietaną? To tylko niewielka część unikalnych kompozycji Bomb Cosmetics dostępnych w naszej ofercie. Wyszukaj swoje własne połączenie, wybierz puszkę i ciesz się wyjątkowym zapachem nawet do 50 godzin.