Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Aktywne filtry

Yankee Candle Scenterpiece

Urocze tarletki do złudzenia przypominające fantazyjne ciasteczka ze smakowitym musem – oto woski zapachowe od kultowego producenta świec i innych produktów do aromaterii. Woski Scenterpiece Yankee Candle zostały stworzone z myślą o wszystkich fanach pięknych zapachów, którzy chcą bardzo szybko wydobyć uwodzące wonności olejków eterycznych bez konieczności ich podgrzewania za pomocą świeczek tealight.

Woski zapachowe Scenterpiece Yankee Candle

Każdy wosk posiada swoje własne opakowanie wykonane ze specjalnego materiału, który nie nagrzeje się pod wpływem wysokiej temperatury. Takie pudełeczko w każdej chwili można wyjąć z kominka i zmienić na nowe. Woski można topić i podgrzewać wiele razy, a jednocześnie nie ma problemu z ich zbieraniem z miseczki kominka.

Woski do kominków zapachowych stworzone przez Yankee Candle są wykonane z naturalnych materiałów, zachwycają intensywnymi aromatami charakterystycznymi dla tej znanej marki. Wybierz swoją własną kompozycję z naszej oferty i ciesz się woskową sesją bez obaw, że rozlejesz gorącą parafinę z klasycznego kominka.