Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Aktywne filtry

Duże świece zapachowe WoodWick

Duże świece zapachowe marki WoodWick to prawdziwa kwintesencja nowoczesnych produktów do aromaterapii. Zaprojektowane przez firmę Virginia Candle Company, działającą na rynku od 1990 roku, świece wyróżniają się połączeniem starannie skomponowanych mieszanek zapachowych z naturalnymi surowcami. Marka słynie z wykorzystania surowców odnawialnych, dzięki czemu duża świeca WoodWick to nie tylko gwarancja pięknego aromatu w całym domu, ale także swoisty ukłon w stronę ochrony środowiska.

Duże świece WoodWick

Wyróżnikiem tych luksusowych produktów są doskonałej jakości woski sojowe oraz naturalne knoty drewniane, których nie stosuje konkurencja. Duże świece HearthWick WoodWick w stylowych słojach, przypominających kształtem klepsydrę, pięknie się prezentują i pozwalają poczuć wyjątkowe doznania. Te świece płoną nawet do 50 godzin, a drewniana podstawka chroni słój przed nadmiernym nagrzaniem się.

 

Drewniany knot zapewnia błyskawiczne uwalnianie się intensywnego zapachu olejów eterycznych – pozwala on topić wosk nawet do 5 razy szybciej niż klasyczny knot bawełniany, co gwarantuje brak problemów z tunelowaniem. Prawdziwą gratką jest zaś charakterystyczny dźwięk, który słychać podczas palenia świecy, który do złudzenia przypomina delikatne skwierczenie drewna w kominku.

Wystarczy wybrać jedną z naszych świec, podpalić knot i poczuć wyjątkowo przytulną, domową atmosferę.