Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Aktywne filtry

Pałeczki zapachowe Yankee Candle

Dom pełen ulubionych zapachów sprawia, że każdy dzień cieszy jeszcze bardziej, a nawet najbardziej prozaiczne czynności zamieniają się w rozkoszną przyjemność. Yankee Candle dba o to, by każdy wielbiciel sensualnych doznań znalazł w pałeczkach zapachowych sygnowanych ich logo te, które staną się jego ulubieńcami. Dekoracyjne odświeżacze powietrza Yankee Candle to niekończąca się plejada optymalnie intensywnych zapachów, które potrafią zaspokoić nawet najbardziej wymagający zmysł woni.

Odświeżacze powietrza Yankee Candle – inspirują do życia!

Każda jedna pałeczka znajdująca się w odświeżaczach powietrza to sposób na ukojenie zmysłów albo dodanie sobie energii – w zależności od wybranego aromatu. Jednak bez względu na to, czy wybierze się pałeczki nasączone zapachem Yankee Candle z uwodzicielskim zapachem jaśminu, czy pojawi się na słodkość mandarynki – pewne jest, iż ten przepyszny koncert nut zapachowym będzie cieszył w wybranym wnętrzu przez wiele, długich tygodni. Równocześnie warto zauważyć, że Yankee Candle to perfekcja nie tylko pod względem zapachowych kompozycji. Proponowane zestawy pałeczek zapachowych zostały dopracowane również, jako nietuzinkowa dekoracja, dzięki czemu bez względu na to, czy pojawią się w nowoczesnej łazience, czy klasycznie urządzonym salonie – będą sprawiać przyjemność nie tylko zapachową, ale i wizualną.

Wyjątkowe, nowe zapachy Yankee Candle – dla duszy i ciała

Przeglądając odświeżacze powietrza Yankee Candle można się zachwycić już samym opisem nut zapachowych, które kryją się w każdej pałeczce. Cudowne jest również to, w jak pięknych flakonach są umieszczone. Dzięki szerokim bazom patyczki nasączone zapachowe będą mieć w rzeczy samej pole do popisu – rozkosznie się rozkładając i uwalniając wybrany zapach stopniowo, długo, przyjemnie. W każdym projekcie od Yankee Candle nie ma miejsca na przypadek, a to sprawia, że szukając eleganckiego pomysłu na prezent – również warto rozważyć te propozycje. Paleta zapachów do wyboru jest wystarczająco bogata, aby mieć pewność, że znajdzie się coś idealnego bez względu na to, dla kogo tej zmysłowej przyjemności się poszukuje.

Pałeczki zapachowe Yankee Candle – feeria zapachów do wyboru

Ogród pełen kwiatów, cynamonowy zakątek, wiśniowy sad, czy słoneczny poranek - patyczki zapachowe Yankee Candle są w stanie każdego przenieść do okoliczności, w których się zapomnieć o całym świecie. Wszystko dzięki pałeczkom skąpanym w zapachowej esencji, które pozwolą się zatopić w marzeniach i pięknie bez wychodzenia z domu.