Filtruj według

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Duże świece zapachowe Colonial Candle

Duże świece Colonial Candle to masywne, dekoracyjne słoje o owalnych kształtach wypełnione mieszankami naturalnego wosku i parafiny intensywnie nasączonymi starannie opracowanymi kompozycjami olejków zapachowych.

 

Orientalnie, słodko, świeżo, romantycznie, sielsko – m.in. tak można poczuć się rozpalając świecę z kolekcji amerykańskiej marki Colonial Candle stworzonej ponad 100 lat temu przez panią Baker w domowej kuchni. Ręcznie wytwarzane mieszanki ustąpiły seryjnej produkcji, a produkty z prywatnego sklepiku trafiły na światowe półki, ale każda duża świeca Colonial Candle zachowała coś, co ją wyróżnia – precyzję wykonania.

Duże świece Colonial Candle

Duże słoje Colonial Candle posiadają 2 knoty, dzięki czemu wosk bardzo szybko się nagrzewa i już po kilku minutach otula pomieszczenie intensywną mieszanką aromatów. Dzięki stylowym, masywnym słojom świece Colonial Candle staną się nie tylko źródłem pięknego zapachu, ale i wyjątkową dekoracją wnętrza. A po wypaleniu wosku możesz zamienić je na… wazon lub coś zupełnie innego.