ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Lampiony na świeczkę 

Kochasz świece zapachowe? Chcesz zmienić ich palenie w prawdziwy rytuał? Wybierz oferowane w naszym sklepie lampiony na świeczkę zapachową i stwórz wyjątkowy klimat w swoim domu. Lampiony idealnie sprawdzą się na świeczki, niewielkie tea liht’y lub votivy Village Candle. Pozwolą przyciemnić światło i uzyskać delikatny, rozproszony płomień, który...

Kochasz świece zapachowe? Chcesz zmienić ich palenie w prawdziwy rytuał? Wybierz oferowane w naszym sklepie lampiony na świeczkę zapachową i stwórz wyjątkowy klimat w swoim domu. Lampiony idealnie sprawdzą się na świeczki, niewielkie tea liht’y lub votivy Village Candle. Pozwolą przyciemnić światło i uzyskać delikatny, rozproszony płomień, który doda tajemniczości wnętrzu.

Nasze lampiony to różne kształty, wielkości i wzory. Do nowoczesnej aranżacji znakomicie będą pasować kule, w łazience możesz ustawić lampion imitujący kolorowy słoiczek, a w sypialni doskonale sprawdzą się lampiony wysadzane kamykami. Wybierz swój własny wzór lub cały zestaw lampionów i stwórz wyjątkową oprawę dla ulubionych świeczek zapachowych.

Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 produktu.