ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Kule do kąpieli 

Oferujemy musujące kule do kąpieli. Wszystkie kule są wytwarzane ręcznie z naturalnych olejków eterycznych wyciskanych z kwiatów, roślin i owoców pochodzących z całego świata. Połączenie najlepszych olejków zapachowych z naturalnymi masełkami sprawia, ze kule nie tylko wprost obłędnie pachną dostarczając wyjątkowych doznań zmysłowych, ale i dosk...

Oferujemy musujące kule do kąpieli. Wszystkie kule są wytwarzane ręcznie z naturalnych olejków eterycznych wyciskanych z kwiatów, roślin i owoców pochodzących z całego świata. Połączenie najlepszych olejków zapachowych z naturalnymi masełkami sprawia, ze kule nie tylko wprost obłędnie pachną dostarczając wyjątkowych doznań zmysłowych, ale i doskonale nawilżają skórę.

Kule do kąpieli w naszym sklepie

Aby cieszyć się pięknymi zapachami, wystarczy wrzucić kule do wanny i zaczekać aż zaczną musować uwalniając mieszankę aromatów. Kule musujące zmiękczą także wodę, a zawartość naturalnych składników sprawia, że nie podrażnią naskórka.

Musujące kule do kąpieli

W ofercie sklepu przygotowaliśmy musujące kule do kąpieli z dodatkiem olejków o różnych aromatach, dzięki czemu można wybrać preparat o działaniu pobudzającym, orzeźwiającym, odprężającym czy relaksującym. Miłośnikom słodkości polecamy kule o zapachu deseru jagodowego, jabłek z cynamonem, jabłek z malinami oraz mieszankę czerwonych owoców i śmietanki.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 211 produktów