ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Kominki elektryczne 

Stylowe detale, które pozwolą Ci cieszyć się aromatami ulubionych wosków. Nasze kominki elektryczne na woski to połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Miseczki kominka nie nagrzewają się, co pozwala wygodnie zmieniać woski bez obaw poparzenia rąk. Dzięki temu możesz eksperymentować z różnymi aromatami, mieszać nuty zapachowe i otulić...

Stylowe detale, które pozwolą Ci cieszyć się aromatami ulubionych wosków. Nasze kominki elektryczne na woski to połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Miseczki kominka nie nagrzewają się, co pozwala wygodnie zmieniać woski bez obaw poparzenia rąk. Dzięki temu możesz eksperymentować z różnymi aromatami, mieszać nuty zapachowe i otulić kuchnię, salon, sypialnię czy łazienkę swoimi własnymi kompozycjami.

Kominki elektryczne na woski

Oferowane kominki sprawdzą się do wosków klasycznych kultowej marki Yankee Candle, wosków Kringle Candle, Village Candle, WoodWick i innych. Stylowy, nowoczesny design sprawia, że niewielki kominek stanie się nie tylko praktycznym detalem, ale także znakomitą dekoracją wnętrza.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 produktów