ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Kominki do wosków 

Wspólnie z nami pokochaj aromatyczne eksperymenty. Kominki do wosków to gadżet, który po prostu warto mieć. Wystarczy umieścić w nich odrobinę wosku nasączonego kompozycją ulubionych olejków eterycznych i podpalić podgrzewacz, aby wnętrze zostało otoczone nutkami pięknych aromatów. Woski można dowolnie mieszać tworząc swoje własne kompozycje. Ta...

Wspólnie z nami pokochaj aromatyczne eksperymenty. Kominki do wosków to gadżet, który po prostu warto mieć. Wystarczy umieścić w nich odrobinę wosku nasączonego kompozycją ulubionych olejków eterycznych i podpalić podgrzewacz, aby wnętrze zostało otoczone nutkami pięknych aromatów. Woski można dowolnie mieszać tworząc swoje własne kompozycje. Taka sesja będzie znakomitym relaksem po męczącym dniu lub wyjątkowym orzeźwieniem (wszystko zależy od tego, jaki zapach wybierzesz).

Kominki do wosków zapachowych

Nasze kominki do wosków zapachowych to także doskonała dekoracja wnętrz. Wyszukane lub minimalistyczne formy, różne kolory i materiały (ceramika, drewno) – wszystko to sprawi, że na pewno dobierzesz kominek pasujący do stylu Twojej domowej aranżacji.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 111 produktów