Pomysły na prezent na Mikołajki

Zbliża się okres obdarowywania bliskich prezentami, już wkrótce mikołajki oraz Święta. Najwyższa pora pomyśleć o prezentach. Postanowiliśmy zaprezentować listę produktów, które doskonale sprawdzą się jako prezent od Mikołaja. Znajdziecie u nas parę ciekawych inspiracji na mikołajkowe upominki. Warto pamiętać, że prezent na Mikołajki można również zrobić dla siebie samego. Każdy z nas zasługuje na odrobinę przyjemności.

Jaki prezent wybrać?

Jako prezent najczęściej wybieramy raczej produkty tańsza, które stanowią niezobowiązujący upominek. Z nami wybierzesz idealną propozycją dla niej i dla niego.

Idealne świece zapachowe na mikołajki

Duże świece zapachowe stanowią idealny prezent na Mikołajki. Olbrzymi wybór zapachów i formatów. Tutaj każdy znajdzie wiele ciekawych inspiracji.

Duża świeca Love Magic Secret Classic Candle - Niespotykany i tajemniczy zapach łączący w sobie między innymi nuty zielonych orzechów, drewna cedrowego i dębu.

Duża świeca Gingerbread Latte Country Candle - Recepta na aromatyczne Gingerbread Latte ? Mocna kawa i niezbędne świąteczne przyprawy: imbir, gałka muszkatołowa, brązowy cukier.

Duża świeca Tree Farm Festival Yankee Candle - Poddaj się magii świąt wraz z najbliższymi i przenieś się do serca jarmarku Bożonarodzeniowego, który kusi zapachem sosny, wetywerii i gardenii.

Duża świeca Letters To Santa Yankee Candle - Nuty drewna i bursztynu są osłodzone słodkim zapachem piżma, aby wywołać podekscytowanie pisania listu do Świętego Mikołaja zarówno przez młodych, jak i tych starszych.

Gotowe zestawy prezentowe na Mikołajki

Teraz bardzo ciekawa propozycja już gotowych zestawów prezentowych. W naszym sklepie jest bardzo duży wybór tych produktów. Zarówno zestawy dla świecomaniaków, jak również fanów kąpieli i kosmetyków. 

Może jednak coś bardzo nietypowego - czyli worek od Św. Mikołaja?

Bardzo oryginalny prezent z kulami do kąpieli w formie eko-worka z juty.

W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów świetnie nadających się na Mikołajki - w świątecznym klimacie, lub też gotowych zestawów prezentowych

Mamy nadzieję, że nasze propozycje prezentów zainspirują Was i pomogą zdecydować się na upominek od Mikołaja.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.