ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Olejki 

 • Olejki eteryczne

  W tej kategorii zgromadziliśmy naturalne olejki eteryczne. Olejki powstają z ekstraktów roślinnych bez rozpuszczalników i innych sztucznych dodatków. Wykazują 100% działania, są aromatyczne i całkowicie bezpieczne. Można je stosować naskórnie lub drogą inhalacji. W każdym olejku dominuje jedna nuta zapachowa. Oferowane przez nas olejki znakomicie nadają się do aromaterapii. Polecamy je do kąpieli, masażu, inhalacji oraz do kominków zapachowych i aerozolów, które pozwolą odświeżyć domowe czy firmowe wnętrza.

  Naturalne olejki eteryczne

  Olejek melisowy złagodzi napięcie emocjonalne i doda energii, olejek jałowcowy pobudzi nasze szare komórki, a orzeźwiający olejek cytrynowy działa antybakteryjnie i pomoże przy katarze. Dostępne w naszym sklepie olejki eteryczne wykazują również działanie relaksujące, orzeźwiające i pobudzające, pomagają przy przeziębieniu zwalczając bakterie oraz wirusy. Niektóre olejki działają pomocniczo przy stanach zapalnych skóry czy zawierają antyoksydanty, które opóźniają proces starzenia naskórka.

 • Olejki zapachowe

  Gdy kupujemy olejki eteryczne, warto wybierać zapachy nie tylko ze względu na swój nastrój i upodobania. Warto kierować się również podstawowymi zasadami aromatoterapii. Olejki wpływają na korzystną zmianę naszego nastroju, na przykład uspokojenie i relaks po męczącym dniu. Zapachy nie pozostają bez wpływu również na nasze ciała, warto więc zapoznać się informacjami, jakie są korzystne właśnie dla nas.

  Olejki do kominków

  Olejki do kominków mogą działać wykrztuśnie, dezynfekująco, moczopędnie i odtruwająco. Mają szereg właściwości leczniczych. Mogą wspomagać leczenie alergii, astmy, a także innych chorób dróg oddechowych. Wiadomo na przykład, że zapach lawendy lub szałwii wspomaga leczenie bezsenności, a eukaliptusowy i sandałowy koi nerwy. 

 • Kompozycja olejków

  Zaczynasz dopiero swoją przygodę z aromaterapią? Wykorzystaj nasze gotowe kompozycje  olejków eterycznych i ciesz się wyjątkowymi właściwościami kilku różnych roślin. Kompozycja olejków powstaje z naturalnych wyciągów roślinnych i doskonale sprawdzi się do masażu lub aromatycznej kąpieli. Pozwoli pokonać stres, rozluźnić się, ukoić zmysły lub zwalczyć zmęczenie. Mieszanki ekstraktów roślinnych można wykorzystać również do kominków zapachowych, nawilżaczy powietrza lub jako główny składnik inhalacji.

Wykorzystaj moc natury. Otocz się ulubionymi zapachami w domu i biurze, przygotuj aromatyczną kąpiel, która nie tylko odświeży Twoją skórę, ale i pobudzi lub ukoi zmysły, zorganizuj domową sesję masażu, zafunduj sobie inhalację.

Nasze olejki eteryczne to wszystko, co najlepsze w naturze. Powstają ze skoncentrowanych wyciągów roślinnych. Oferowan...

Wykorzystaj moc natury. Otocz się ulubionymi zapachami w domu i biurze, przygotuj aromatyczną kąpiel, która nie tylko odświeży Twoją skórę, ale i pobudzi lub ukoi zmysły, zorganizuj domową sesję masażu, zafunduj sobie inhalację.

Nasze olejki eteryczne to wszystko, co najlepsze w naturze. Powstają ze skoncentrowanych wyciągów roślinnych. Oferowane olejki to wyjątkowe właściwości drzew, kwiatów, owoców, korzeni, kory i nasion pochodzących z całego świata zaklęte w niewielkich buteleczkach. Każdy olejek eteryczny zawiera jeden zapach i zachowuje unikalne właściwości rośliny, z której pochodzi.

Możesz również wypróbować nieco tańsze olejki zapachowe będące kompozycjami imitującymi naturalne wyciągi roślinne, które doskonale sprawdzą się do odświeżania pomieszczeń.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 90 produktów