ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Saszetki zapachowe 

 • Pastylki do odkurzacza

  Pastylki do odkurzacza to tani i łatwy sposób na wypełnienie przestrzeni domu przyjemnym zapachem. Co ciekawe, to właśnie moment odkurzania wnętrza może być dzięki nim chwilą, gdy w powietrzu rozprzestrzeni się miły aromat. Aby z nich skorzystać, należy rozpocząć sprzątanie od wessania ich do urządzenia. Zapachowe pastylki do odkurzacza działają bowiem w taki sposób, że wydzielają ukryty w nich aromat podczas kontaktu z rozgrzanym powietrzem. Wytwarza się ono podczas pracy odkurzacza, co stwarza dogodne warunki dla uaktywnienia się tych właśnie pastylek. Dzięki nim odkurzanie wnętrza zaowocuje nie tylko usunięciem nagromadzonego kurzu i zanieczyszczeń, ale również odświeżeniem obecnego w nim powietrza.

 • Pachnące saszetki do bielizny

  Zapach noszonych na co dzień ubrań jest równie istotny, co ich nienaganna prezencja. Aromat otaczający ludzkie ciało wpływa bowiem nie tylko na samopoczucie ich właściciela, ale również w swoisty sposób wysyła otoczeniu informację na jego temat. Pachnące saszetki do bielizny to właśnie inwestycja w ten efekt. Ich praca trwa w przestrzeni szuflad i bieliźniarek, gdzie zgromadzone są te osobiste elementy garderoby i cierpliwie czekają na wykorzystanie. Aromat, jaki wydziela saszetka do bielizny, krąży w powietrzu zebranym w meblu i w naturalny sposób przenika materiały. Przesiąknięte przyjemnym zapachem, zasadnicze elementy garderoby oczarują zapachem już podczas wyciągania ich z szafy i zatrzymają go na całą długość dnia.

 • Pachnące saszetki do butów

  Przykry zapach, dobywający się z używanych butów, jest dla wielu osób krępującym problemem. Nie sposób powstrzymać pewnych reakcji organizmu i zachodzących pod wpływem wielu czynników procesów. Można jednak wpłynąć na efekt, jaki ludzkie ciało wywiera na obuwie. Pachnące saszetki do butów to specjalnie wyprofilowane paczuszki, kształtem przypominające wkładki do butów. Każda z nich przykryje powierzchnię podeszwy, co pozwoli jej działać tam, gdzie to bezwzględnie konieczne. Zapachowe wkładki do butów uwalniają ukryty w nich aromat nie tylko po to, by nadać obuwiu przyjemniejszy zapach, ale również dlatego, by uchronić je przed podatnością na nieprzyjemne zapachy. Im dłuższy czas stosowania wkładek, tym skuteczniejszy efekt ich pracy.

 • Pachnące saszetki do szafy

  Szafa to wyjątkowy mebel, pozwalający na przechowywanie w jednym miejscu i ustalonym porządku elementów garderoby i wielu materiałów użytkowych. Niestetyw jej na ogół zamkniętym wnętrzu powietrze może zrobić się ciężkie. Pachnące saszetki do szafy to łatwy sposób na to, by je odświeżyć, a tym samym wpłynąć na zapach zebranych tam ubrań. Odpowiednie zapachy mają rozmaite właściwości: nie tylko wpływają naludzkizmysł powonienia, ale także wywołują inne pozytywne skutki. Mogą bowiem odstraszać rozmaite stworzenia, jakie zechcą ulokować się wśród materiałów, na przykład mole. Saszetki zapachowe do szafy pomogą zatem nie tylko odświeżyć i ulepszyć powietrze znajdujące się w szafie, ale także wypłoszą z niej nieproszonych gości. 

 • Pachnące saszetki do torebki

  Damskie torebki, sportowe plecaki czy biurowe teczki to konieczny i niezbędny element wyposażenia większości współczesnych ludzi. Tego rodzaju podręczny atrybut odgrywa na co dzień rolę niezastąpionego pomocnika, przechowując rozmaite niezbędne przedmioty, w tym też liczne drobiazgi. Niezwykle ważną umiejętnością jest zachowanie wewnątrz należytego porządku, co jest kwestią dobrej organizacji. Natomiast w utrzymaniu tam przyjemnego zapachu pomogą pachnące saszetki do torebki. Ich obecność wizualnie i praktycznie pozostanie niemal niezauważona, są to bowiem płaskie paczuszki, które łatwo umieścić na wybranej ściance torby. Za ich przyczyną miły aromat otoczy wszystkie osobiste przedmioty i będzie witał podczas otwierania torebki czy plecaka.

 • Saszetki do kosza na śmieci

  Niesamowite pachnące saszetki do kosza o różnorodnych, aromatycznych zapachach. Pachnące saszetki do kosza na śmieci niwelują nieprzyjemnych zapach śmiecie, w zamian pozostawiając świeży aromat utrzymujący się przez wiele godzin. Zapachowa saszetka skutecznie tłumi nieprzyjemne zapachy wydobywające się z kosza na śmieci. Saszetki zapachowe do kosza na śmieci są niezwykle proste w użyciu. Wystarczy oderwać saszetkę w oznaczonym miejscu i wsypać jej zawartość do kosza na śmieci. Saszetka zapachowa sprawdzi się doskonale w koszu kuchennym jak i biurowym pozostawiając nasze pomieszczenie przyjemnie pachnące i świeże. Jest to idealny wybór dla osób wrażliwych na nieprzyjemne zapachy oraz ceniących sobie przyjemne aromaty.

 • Woreczki zapachowe

  Woreczki zapachowe to doskonały wybór jeżeli chcielibyśmy nadać piękny i aromatyczny zapach naszej szufladzie, szafie, torebce czy samochodowi. Ten niezwykle prosty w użyciu uroczy produkt sprawi, że otoczymy się pięknymi aromatami. Różnorodność wzorów, materiałów i kolorów sprawia, że woreczki zapachowe świetnie sprawdzają się jako prezent dla bliskiej osoby lub tez dodatek do upominku. Wszystkie woreczki wykonywane są ręcznie z ogromną precyzją. Woreczki zapachowe dostępne są w wielu różnych wersjach zapachowych, wybór aromatu zależy od naszych preferencji. Woreczki zapachowe to nie tylko produkt nadający naszemu mieszkaniu piękny zapach ale również oryginalny dodatek do naszego mieszkania.

 • Saszetki do popielniczki

  Przeszkadza Ci zapach wydobywający się z popielniczki? Koniecznie kup oferowane przez nas saszetki do popielniczki – które skutecznie eliminują nie przyjemny zapach tytoniu.

Nadaj swojemu otoczeniu piękny zapach, zlikwiduj nieprzyjemne aromaty w samochodzie, kuchni czy szufladach, otocz się ulubionymi kompozycjami. Nasze pachnące saszetki zapachowe to coś, co ułatwi Ci zadanie utrzymania idealnej świeżości w domu, biurze i nie tylko. Urocze woreczki zapachowe wyczarują piękną mieszankę aromatów w szafie, komodzie i ...

Nadaj swojemu otoczeniu piękny zapach, zlikwiduj nieprzyjemne aromaty w samochodzie, kuchni czy szufladach, otocz się ulubionymi kompozycjami. Nasze pachnące saszetki zapachowe to coś, co ułatwi Ci zadanie utrzymania idealnej świeżości w domu, biurze i nie tylko. Urocze woreczki zapachowe wyczarują piękną mieszankę aromatów w szafie, komodzie i szufladach. Pachnące, wyprofilowane wkładki do butów to idealny sposób na pożegnanie się z niemiłym aromatem wydzielanym przez Twoje ulubione kozaki, trampki lub inne buty, a saszetki zapachowe do bielizny sprawią, że już nigdy nie będziesz spryskiwać swoich ubrań perfumami.

Polecamy także intensywne saszetki likwidujące zapach tytoniu w popielniczce, zapach do kosza na śmieci oraz pastylki do odkurzacza, które pozwolą Ci nadać wszystkim domowym wnętrzom idealnej świeżości.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 51 produktów