Katalog

Włączone filtry:
Producent
Zapach
Pojemność
Wydajność

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Małe świece 

 • Yankee Candle

  Małe świece zapachowe Yankee Candle to stylowe, zgrabne słoiczki wypełnione naturalnym woskiem obficie skropionym różnymi kompozycjami olejków eterycznych. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki wybór zapachów, dzięki czemu na pewno dobierzesz swój ulubiony. Opakowania posiadają praktyczne zamknięcia, co sprawia, że wosk nagrzewa się powoli i równomiernie. Świeczki płoną do 40 godzin. Doskonale sprawdzą się do mniejszych pomieszczeń lub jako „próbka” przed zakupem dużej świecy.

 • Village Candle

  Delikatny aromat róży dopełniony białą lilią i narcyzem? A może niewinna konwalia, słodka gruszka i róża przełamane intensywną wonią piżma lub uwodząca wanilia z domieszką paczuli, bursztynu i drzewa sandałowego? Małe świece Village Candle pozwolą Ci wypróbować te i wiele innych kompozycji zapachowych.

  Niewielkie słoiczki wykonane z grubego szkła odpornego na wysoką temperaturę wypełnione są różnokolorowymi woskami nasączonymi intensywnymi mieszankami olejków eterycznych. W każdym opakowaniu zatopiono 2 knoty, dzięki czemu woski błyskawicznie się nagrzewają roztaczając przepiękne aromaty. Mała świeca Village Candle to koniec problemów z tunelowaniem, sadzą i pozostałościami wosku wokół ścianek słoiczka, którego nie da się wykorzystać do końca.

  Małe świece Village Candle

  Jedno niewielkie, stylowe opakowanie pozwoli Ci cieszyć się ulubioną kompozycją zapachową nawet do 55 godzin.

Starannie dobrane, niewielkie słoiczki i pojemniki z pachnącym woskiem nasączonym wyjątkowymi mieszankami olejków eterycznych. Małe świece zapachowe, które znajdziesz w naszym sklepie to dowód na to, że i w niewielkim opakowaniu może kryć się zaskakująca siła. Piękne kształty słoiczków i szeroki wybór kompozycji zapachowych pozwoli każdemu dobra...

Starannie dobrane, niewielkie słoiczki i pojemniki z pachnącym woskiem nasączonym wyjątkowymi mieszankami olejków eterycznych. Małe świece zapachowe, które znajdziesz w naszym sklepie to dowód na to, że i w niewielkim opakowaniu może kryć się zaskakująca siła. Piękne kształty słoiczków i szeroki wybór kompozycji zapachowych pozwoli każdemu dobrać świecę dla siebie i cieszyć się magią domowej aromaterapii.

Małe świece zapachowe

Małe świece Kringle Candle są funkcjonalne, w pełni bezpieczne i łatwe do podpalenia, dzięki czemu doskonale sprawdzą się, gdy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę ze świeczkami zapachowymi. W ofercie nie zabrakło także klasyki, którą stanowią małe świece Yankee Candle uwodzące wyjątkowymi nutami zapachowymi zaklętymi w zgrabnych szklanych słoiczkach z praktycznym zamknięciem. Te niewielkie gadżety pozwolą Ci uzyskać intensywny zapach w mniejszym pomieszczeniu. A dla wszystkich, którzy są niecierpliwi przygotowaliśmy małe świece Village Candle, które bardzo szybko się nagrzewają (dzięki dwóm knotom zatopionym w wosku) – te świeczki można palić nawet do 55 godzin.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 107 produktów