ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Oleje do ciała 

Subtelnie pachną, błyskawicznie wnikają w naskórek fundując mu nawilżenie. W zależności od dodanych składników, mogą orzeźwiać, chłodzić lub relaksować. Nasze oleje do ciała idealnie sprawdzą się jako preparat nawilżający, który można nałożyć po kąpieli lub kosmetyk do masażu. Mieszanina naturalnych olejów roślinnych (macadamia, jojoba, sojowy, ...

Subtelnie pachną, błyskawicznie wnikają w naskórek fundując mu nawilżenie. W zależności od dodanych składników, mogą orzeźwiać, chłodzić lub relaksować. Nasze oleje do ciała idealnie sprawdzą się jako preparat nawilżający, który można nałożyć po kąpieli lub kosmetyk do masażu. Mieszanina naturalnych olejów roślinnych (macadamia, jojoba, sojowy, z awokado, shea, oliwa z oliwek) z czystymi esencjami roślinnymi (olejki eteryczne) sprawia, że oleje do masażu pozwolą Ci dopieścić swoje zmysły, poczuć prawdziwe odprężenie i stworzyć podczas domowej sesji atmosferę rodem z najlepszych gabinetów SPA i nowoczesnych ośrodków odnowy biologicznej.

Oferowane olejki do masażu zatrzymują wilgoć skóry, poprawiają ukrwienie, uelastyczniają naskórek oraz hamują procesy starzenia. 

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów