ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Mleko do kąpieli 

Zafunduj sobie domową sesję SPA i przygotuj wyjątkową kąpiel z garścią mleka do kąpieli. Gwarantujemy odprężenie, relaks i prawdziwą bombę witaminową dla Twojej skóry. Mleko do kąpieli już od tysięcy lat pielęgnowało skórę pań słynących z niezwykłej urody. Używała go Kleopatra oraz markiza de Lencols, używa go wiele współczesnych gwiazd Hollywoo...

Zafunduj sobie domową sesję SPA i przygotuj wyjątkową kąpiel z garścią mleka do kąpieli. Gwarantujemy odprężenie, relaks i prawdziwą bombę witaminową dla Twojej skóry. Mleko do kąpieli już od tysięcy lat pielęgnowało skórę pań słynących z niezwykłej urody. Używała go Kleopatra oraz markiza de Lencols, używa go wiele współczesnych gwiazd Hollywood. Dołącz do elitarnego grona i ciesz się rytuałem odnowy biologicznej w zaciszu domowej łazienki.

Rewitalizujące kozie mleko do kąpieli wzbogacone wyciągami z pyłku pszczelego doskonale oczyszcza naskórek, regeneruje go i głęboko nawilża (zawiera proteiny, witaminy z grupy B, witaminę E i A). Miodowe mleko do kąpieli z pielęgnuje skórę o rozszerzonych naczynkach, a mleko kozie z dodatkiem ziół to doskonałe odświeżenie. Prawdziwą ucztą dla zmysłów będzie zaś dostępne w naszym sklepie mleko z dodatkiem aromatu bambusa i mięty pieprzowej.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów