ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Sole do kąpieli 

W taj kategorii dostępne są płyny i sole do kąpieli.  Oferujemy wyłącznie najlepsze produkty sprawdzonych marek, które potrafią zwyczajną kąpiel przemienić w prawdziwą rozkosz dla zmysłów. Płyny zawierają naturalne olejki eteryczne, które zostały starannie skomponowane tworząc niesamowite mieszanki zapachowe. Wystarczy wlać kilka kropel do wanny...

W taj kategorii dostępne są płyny i sole do kąpieli.  Oferujemy wyłącznie najlepsze produkty sprawdzonych marek, które potrafią zwyczajną kąpiel przemienić w prawdziwą rozkosz dla zmysłów. Płyny zawierają naturalne olejki eteryczne, które zostały starannie skomponowane tworząc niesamowite mieszanki zapachowe. Wystarczy wlać kilka kropel do wanny, aby stworzyć gęstą pianę z bąbelkami, która nie przesusza skóry, jak tradycyjne mydło.

Dostępne w naszym sklepie płyny do kąpieli to kuszące zapachy kwiatowo-piżmowe oraz owocowe. Miłośnikom słodkich aromatów polecamy Kokosowy Rytm – płyn łączący intensywny zapach kokosów z odświeżającą cytryną, która zapewni doskonały relaks po męczącym dniu. Mieszanki kwiatowe z nutą bazy opartą na wanilii i aromatach drzewnych, to płyn idealny dla fanów orientalnych perfum.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 produktów