ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Babeczki do kąpieli 

Oferujemy delikatne babeczki do kąpieli Bomb Cosmetics, które doskonale nadają się dla dzieci oraz dorosłych. Babeczki wykorzystują połączenie masła kakaowego i nawilżającego masła shea z mieszanką naturalnych olejków eterycznych. Są one robione i dekorowane ręcznie, dzięki czemu każda babeczka do kąpieli Bomb Cosmetics jest produktem unikatowym...

Oferujemy delikatne babeczki do kąpieli Bomb Cosmetics, które doskonale nadają się dla dzieci oraz dorosłych. Babeczki wykorzystują połączenie masła kakaowego i nawilżającego masła shea z mieszanką naturalnych olejków eterycznych. Są one robione i dekorowane ręcznie, dzięki czemu każda babeczka do kąpieli Bomb Cosmetics jest produktem unikatowym.

Maślane babeczki nie musują tak, jak kule Bomb Cosmetics, ale delikatnie się rozpuszczają i uwalniają do wody kremowe masełko shea. Dzięki temu doskonale nawilżają i odżywiają skórę. Szczególnie polecane są osobom z przesuszonym lub wrażliwym naskórkiem. Przepełnione po brzegi starannie skomponowanymi mieszankami olejków eterycznych uwodzą słodkimi lub zmysłowymi zapachami. Truskawkowe pianki powinny ucieszyć każdą nastolatkę, a cukierkowe całusy o intensywnym aromacie wiśni każdemu poprawiają humor po męczącym dniu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 149 produktów