ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Zawieszki do samochodu 

 • Car jar

  Odświeżają, uwodzą i przywołują miłe wspomnienia. Nie mają nic wspólnego z mdłymi, sztucznymi zapachami samochodowymi, na które każdy z nas kiedyś trafił. Car jar Yankee Candle to dekoracyjne drobiazgi przybierające kształt dekoracyjnych słojów znanych ze świec zapachowych tego kultowego producenta. Pięknie prezentują się w każdym samochodzie, a zarazem wyróżniają się intensywnymi, starannie dobranymi kompozycjami zapachowymi znanymi z kultowych świec i wosków Yankee Candle.

  Wszystkie oferowane car jar są trwałe (pachną nawet do 4 tygodni), ponieważ zostały obficie nasączone naturalnymi olejkami eterycznymi, a nie sztucznymi substancjami zapachowymi. Doskonale sprawdzą się nie tylko w kabinie, ale także w bagażniku. 

 • Car jar ultimate

  Car jar ultimate Yankee Candle to nowa generacja wśród odświeżaczy samochodowych. Bardzo intensywne aromaty zawdzięczają naturalnym olejkom eterycznym, którymi zostały nasączone dekoracyjne kartoniki w kształcie niewielkich słojów. Car jar ultimate nie wietrzeją, dzięki czemu są w stanie nawet przez miesiąc roztaczać piękną kompozycję zapachową. A gdy olejki powoli zaczną się wyczerpywać, car jar ultimate Yankee Candle… poinformuje Cię o tym kurcząc kartonik. Car jar otulą wnętrze samochodu Twoimi ulubionymi nutami zapachowymi przemieniając zwyczajną podróż w wyjątkowe doznanie.

 • Car vent stick

  Car vent stick Yankee Candle to niewielkie, zgrabne kartoniki, które pozwolą Ci przenieść Twoje ulubione kompozycje olejków eterycznych prosto do samochodu. Ten drobny detal to wkłady przeznaczone do wentylacji. Wkładki nasączone są naturalnymi ekstraktami, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe, długo nie wietrzeją, a ich intensywny aromat jest wyczuwalny w całej kabinie auta niwelując nieprzyjemne zapachy i nadając wnętrzu świeżości. Wybierz swoją ulubioną kompozycję car vent stick i ciesz się nawet 8 tygodniami wyjątkowej świeżości w swoim aucie.

 • Car vent clip

  Chcesz otoczyć swój samochód ulubioną kompozycją zapachów? Wybierz car vent clip i ciesz się intensywnym aromatem nawet do sześciu tygodniu. Oferowane wkłady doskonale zastąpią tradycyjne zawieszki – wystarczy je umieścić w kratce wentylacyjnej, aby odświeżacz szybko zaczął działać.

  Car vent clip Yankee Candle to uniwersalne klipsy, które idealnie będą pasować do kratki wentylacyjnej w samochodzie dowolnej marki. Szybko pochłoną one każdy nieprzyjemny aromat i roztoczą nuty zapachowe pochodzące z kompozycji czystych olejków eterycznych doskonale znanych wszystkim miłośnikom produktów Yankee Candle. Gdy chcesz, aby zapach był bardziej intensywny, wystarczy, że włączysz nawiew. Po jego wyłączeniu klipsy roztoczą bardzo delikatny aromat.

  Car Vent Clip Yankee Candle

  Z oferowanymi wkładami szybko pożegnasz się z syntetycznymi, drażniącymi zapachami charakterystycznymi dla wielu klasycznych zawieszek samochodowych.

 • Charming scents

Lubisz swój samochód i często nim podróżujesz? A może po prostu uwielbiasz dekorować wnętrza, w których przebywasz i sprawiać, że stają się stylowe i zwyczajnie ładne? W takim razie zawieszki do samochodu są z pewnością dla Ciebie! Dodadzą uroku wnętrzu Twojego auta i wypełnią go przyjemnym zapachem.

Zawieszki do samochodu mogą mieć różne kształ...

Lubisz swój samochód i często nim podróżujesz? A może po prostu uwielbiasz dekorować wnętrza, w których przebywasz i sprawiać, że stają się stylowe i zwyczajnie ładne? W takim razie zawieszki do samochodu są z pewnością dla Ciebie! Dodadzą uroku wnętrzu Twojego auta i wypełnią go przyjemnym zapachem.

Zawieszki do samochodu mogą mieć różne kształty i funkcje. Mogą być pachnące zawieszki do samochodu i zadziałać jak odświeżacz powietrza, albo jako element wystroju. Mogą też obrazować pasje i zainteresowania właściciela lub przypominać mu o ważnych dla niego chwilach. Bywają zabawne zawieszki do samochodu, takie jak postaci z bajek, bardziej popularne jak pluszowe kostki czy coś przeznaczonego dla fanów sportu – zawieszki do samochodu w kształcie piłki. Jedno jest pewne – każdy znajdzie coś dla siebie i w typowy dla siebie sposób udekoruje swoje auto!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 143 produktów