ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Olejki zapachowe 

Gdy kupujemy olejki eteryczne, warto wybierać zapachy nie tylko ze względu na swój nastrój i upodobania. Warto kierować się również podstawowymi zasadami aromatoterapii. Olejki wpływają na korzystną zmianę naszego nastroju, na przykład uspokojenie i relaks po męczącym dniu. Zapachy nie pozostają bez wpływu również na nasze ciała, warto więc zapo...

Gdy kupujemy olejki eteryczne, warto wybierać zapachy nie tylko ze względu na swój nastrój i upodobania. Warto kierować się również podstawowymi zasadami aromatoterapii. Olejki wpływają na korzystną zmianę naszego nastroju, na przykład uspokojenie i relaks po męczącym dniu. Zapachy nie pozostają bez wpływu również na nasze ciała, warto więc zapoznać się informacjami, jakie są korzystne właśnie dla nas.

Olejki do kominków

Olejki do kominków mogą działać wykrztuśnie, dezynfekująco, moczopędnie i odtruwająco. Mają szereg właściwości leczniczych. Mogą wspomagać leczenie alergii, astmy, a także innych chorób dróg oddechowych. Wiadomo na przykład, że zapach lawendy lub szałwii wspomaga leczenie bezsenności, a eukaliptusowy i sandałowy koi nerwy. 

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 37 produktów