Producenci

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Pachnąca Szafa

Sklep z produktami: Pachnąca Szafa

Pachnąca Szafa to polska marka działająca na rynku od 2007 roku. Firma produkuje najwyższej jakości wyroby zapachowe. W jej ofercie królują nie tylko tradycyjne odświeżacze, ale także szeroki wybór drobnych detali i gadżetów idealnych do aromaterapii. Wiele wyrobów Pachnącej Szafy nabiera pięknych kształtów, dzięki czemu mogą stać się aromatyczną dekoracją.

Pachnąca Szafa to polska marka działająca na rynku od 2007 roku. Firma produkuje najwyższej jakości wyroby zapachowe. W jej ofercie królują nie tylko tradycyjne odświeżacze, ale także szeroki wybór drobnych detali i gadżetów idealnych do aromaterapii. Wiele wyrobów Pachnącej Szafy nabiera pięknych kształtów, dzięki czemu mogą stać się aromatyczną dekoracją.


 


Starannie wyselekcjonowane zapachy, staranność wykonania, wysoka trwałość – oto cechy, które pozwalają marce śmiało konkurować ze światowymi liderami. Wspólnie z Pachnącą Szafą można otoczyć dom, biuro, samochód czy wnętrza w obiektach komercyjnych (hotele, restauracje itp.) niepowtarzalnym aromatem delikatnie sączącym się z odświeżaczy, dyfuzorów, kadzidełek, zawieszek lub saszetek. Jedną z wizytówek marki są pachnące saszetki do szafy, dzięki którym Twoje ubrania nabiorą wyjątkowej świeżości. W ofercie Klienci znajdą także dekoracyjne odświeżacze, kulki do odkurzacza czy kosza na śmieci, aromatyczne wody do prasowania, samochodowe zawieszki i wiele innych pachnących drobiazgów.


 


Wyroby od Pachnącej Szafy wyróżniają się wyjątkowo naturalnymi aromatami, które niewiele mają wspólnego z syntetycznymi, mdłymi lub duszącymi odświeżaczami królującymi na rynku.

więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 156 produktów