ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Pilary 

  • Duże pilary

    Masywne, wysokie świece przypominające kształtem kolumnę to stylowy dodatek, który po prostu musisz mieć. Duże pillary Yankee Candle to proste słoje w minimalistycznym stylu, które mają aż 19,1 cm wysokości i 7,6 cm szerokości. Takie opakowanie doskonale będzie prezentować się na komodzie, półce czy szafce przykuwając uwagę.

    W słoju czeka zaś wyjątkowa niespodzianka – kolorowy wosk nasączony oryginalnymi kompozycjami olejków eterycznych, z których słynie Yankee Candle. Romantyczne mieszanki kwiatów, energiczne zapachy owoców, uwodzące przyprawy i obłoki korzenne, tajemnicze piżmo, drzewo sandałowe i ambra – to tylko część nut zapachowych będących wizytówką tego najbardziej znanego producenta świec.

    Duże pilary

    Wybierz jeden z naszych pillarów, wyczaruj wyjątkową atmosferę w swoim domu i podkreśl nowoczesny styl aranżacji wnętrza. Każdy słój wystarczy nawet na 150 godzin palenia.

Wysokie świece w słojach przypominających swoim kształtem masywną kolumnę to doskonały detal dla wszystkich, którzy chcą zafundować sobie aromatyczną ucztę na wiele długich godzin.

Pilary Yankee Candle łączą klasyczny design z doskonałej jakości kompozycjami zapachowymi. Te długopalące się świece od kultowego producenta są po brzegi wypełnione n...

Wysokie świece w słojach przypominających swoim kształtem masywną kolumnę to doskonały detal dla wszystkich, którzy chcą zafundować sobie aromatyczną ucztę na wiele długich godzin.

Pilary Yankee Candle łączą klasyczny design z doskonałej jakości kompozycjami zapachowymi. Te długopalące się świece od kultowego producenta są po brzegi wypełnione naturalnym woskiem nasączonym pięknymi kompozycjami olejków eterycznych. Wystarczy dobrze rozgrzać wosk, aby w całym pomieszczeniu roztoczył się piękny aromat, który pozytywnie wpłynie na Twój nastrój.

Pilary

Duży pillar Yankee Candle o wysokości 19,1 cm z jednym knotem wystarczy nawet na 150 godzin palenia. Gdy będziesz za każdym razem całkowicie topić wosk, świece wykorzystasz do samego dna.

Porównaj dostępne kompozycje zapachowe i wybierz stylową świecę kolumnową dla siebie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 40 produktów