ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Inne 

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z paleniem wosków? Wypróbuj nasze tanie woski zapachowe, eksperymentuj z aromatami i znajdź swoje ulubione kompozycje. Oferowane produkty to niewielkie krążki z zatopionymi płatkami kwiatowymi, laskami wanilii, muszelkami, źdźbłami traw i innymi drobiazgami, które sprawiają, że woski zapachowe mało znanych pro...

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z paleniem wosków? Wypróbuj nasze tanie woski zapachowe, eksperymentuj z aromatami i znajdź swoje ulubione kompozycje. Oferowane produkty to niewielkie krążki z zatopionymi płatkami kwiatowymi, laskami wanilii, muszelkami, źdźbłami traw i innymi drobiazgami, które sprawiają, że woski zapachowe mało znanych producentów stanowią maleńkie dzieło sztuki, które nie tylko cieszy pięknym aromatem, ale i stanie się znakomitą ozdobą lub drobnym upominkiem.

Dla wielbicieli słodkich kompozycji przygotowaliśmy woski pachnące wanilią, romantykom polecamy kompozycje roztaczające zapach świeżo ściętych kwiatów. Cytrynowe i pomarańczowe woski zapachowe zapewnią znakomite orzeźwienie po męczącym dniu. Do kolacji przy świecach idealnie sprawdzi się zaś aromatyczny cynamon, który otoczy całe pomieszczenie wyjątkowo uwodzącym aromatem.

Więcej