Katalog

Włączone filtry:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Village Candle 

Świeczki typu Votive Village Candle to stylowy detal, który pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi zapachami i otoczyć domowe wnętrza pięknymi kompozycjami owoców, kwiatów, przypraw czy aromatów korzennych. Te niewielkie świeczki płoną do 18 godzin. Gdy chcesz, aby wosk nagrzewał się i wypalał równomiernie, umieść świeczkę w świeczniku, słoiczku lub ...

Świeczki typu Votive Village Candle to stylowy detal, który pozwoli Ci cieszyć się ulubionymi zapachami i otoczyć domowe wnętrza pięknymi kompozycjami owoców, kwiatów, przypraw czy aromatów korzennych. Te niewielkie świeczki płoną do 18 godzin. Gdy chcesz, aby wosk nagrzewał się i wypalał równomiernie, umieść świeczkę w świeczniku, słoiczku lub niewielkiej szklaneczce.

Samplery Village Candle

Samplery Village Candle możesz także łączyć w większe zestawy i tworzyć z nich dekoracyjne kompozycje. Kilka małych świeczek umieszczonych w dekoracyjnych świecznikach pozwoli Ci stworzyć wyjątkowo romantyczną atmosferę. Niewielki, lekko przyćmiony płomień, który daje sampler Village Candle to także idealny drobiazg, który możesz wykorzystać podczas kąpieli w ulubionym olejku czy pianie zamieniając zwyczajną łazienkę w domowy salon Spa.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów