ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Kostki do masażu 

Zaskakują kształtami, kuszą kompozycjami olejków eterycznych, przywodzą na myśl najlepsze perfumy. Jednocześnie doskonale nawilżają i odżywiają naskórek. Nasze kostki do masażu to prawdziwy relaks dla Twojego ciała i duszy. Wystarczy je delikatnie rozgrzać w dłoni, aby uwolnić moc masełka shea i zatopionych w nim olejków eterycznych. Uzyskany ol...

Zaskakują kształtami, kuszą kompozycjami olejków eterycznych, przywodzą na myśl najlepsze perfumy. Jednocześnie doskonale nawilżają i odżywiają naskórek. Nasze kostki do masażu to prawdziwy relaks dla Twojego ciała i duszy. Wystarczy je delikatnie rozgrzać w dłoni, aby uwolnić moc masełka shea i zatopionych w nim olejków eterycznych. Uzyskany olej jest gęsty, doskonale wmasowuje się w skórę i skutecznie ją nawilża, a piękne kompozycje zapachowe na pewno dopieszczą Twoje zmysły.

Naturalne kostki do masażu oparte są przede wszystkim na masełku shea i z awokado, dzięki czemu doskonale sprawdzają się po opalaniu łagodząc lekkie podrażnienia. Wybierz kosteczki z dodatkiem smakowitego miodu, wanilii lub ulubionych olejków eterycznych i zafunduj sobie sesję, która pomoże Ci odprężyć się nawet po najcięższym dniu.

Kostki do masażu sklep Aromatowo.pl proponuje w różnych osłonach. Niewielkie serduszko? Kwiatek przyozdobiony odrobiną brokatu? A może ulotka chmurka? Twoja kostka może przybrać różne formy.

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów