ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Desery kakaowe do kąpieli 

Zafunduj sobie prawdziwą rozkosz w łazience. Nawilż i odżyw skórę,  otul ją wyjątkowym aromatem i poczuj prawdziwe odprężenie. Oferujemy wydajne desery kakaowe do kąpieli, które są mieszanką odżywczego masełka i wyjątkowych kompozycji olejków eterycznych. Mieszanki masła kakaowego z delikatną wonią kwiatów, uwodzącymi nutkami korzennymi, słodkim...

Zafunduj sobie prawdziwą rozkosz w łazience. Nawilż i odżyw skórę,  otul ją wyjątkowym aromatem i poczuj prawdziwe odprężenie. Oferujemy wydajne desery kakaowe do kąpieli, które są mieszanką odżywczego masełka i wyjątkowych kompozycji olejków eterycznych. Mieszanki masła kakaowego z delikatną wonią kwiatów, uwodzącymi nutkami korzennymi, słodkimi aromatami wanilii czy cynamonu, akordami intensywnego piżma lub drzewa sandałowego to tylko część tego, co możesz wybrać wśród naszych aromatycznych, kosmetycznych deserów.

Dobierz swoje ulubione zestawienie zapachów i przemień zwyczajną kąpiel w wyjątkowy rytuał. Każdy deser to przepis nawet na 4 kąpiele – wystarczy rozpuścić odrobinę w wannie, aby pojawiła się nawilżająca, odżywcza pianka idealna do wmasowania w skórę.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 produktów