ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!


Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami.

Muffinki do kąpieli 

Wypełnione po brzegi odżywczymi masełkami shea i kakaowymi muffinki to drobiazg, który urozmaici każdą kąpiel. Nasze muffinki do kąpieli są bajecznie kolorowe, pięknie udekorowane i do złudzenia przypominają efektowne mini-babeczki rodem z najlepszej cukierni. Dzięki temu staną się dodatkową ozdobą domowej łazienki roztaczając po jej wnętrzu del...

Wypełnione po brzegi odżywczymi masełkami shea i kakaowymi muffinki to drobiazg, który urozmaici każdą kąpiel. Nasze muffinki do kąpieli są bajecznie kolorowe, pięknie udekorowane i do złudzenia przypominają efektowne mini-babeczki rodem z najlepszej cukierni. Dzięki temu staną się dodatkową ozdobą domowej łazienki roztaczając po jej wnętrzu delikatną moc olejków.

Wystarczy odrobina muffinki wkruszona do wanny, aby woda wypełniła się delikatną, kremową pianką, która doskonale wygładzi i nawilży skórę. Muffinki musują i uwalniają moc masełek. Gęsta piana zgromadzi się na powierzchni wody – wystarczy ją wmasować w skórę, aby zafundować jej prawdziwą bombę składników odżywczych. Jedna muffinka wystarczy nawet na 6 kąpieli.

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów